Elektroninės cigaretės

elektronines cigaretesElektroninės cigaretė, tai sveikiausias būdas save apgauti.  Jokios žalos sveikatai, tik šiek tiek piniginių ir laiko nuostolių. Tai lengviausias būdas atprasti nuo tikrų cigarečių. Nebepasiklysite nikotino ir tabako dūmuose bei apsaugosite save ir kitus nuo galimo tikrų cigarečių žalos. Kai mūsų gyvenime viskas tampa virtualu, visi žalingieji įpročiai taip pat persikelia į internetinę erdvę.  Elektroninis mūsų gyvenimas apjungia visas realių įpročių ir pomėgių sritis. Socializacija internete, darbas internete, net ir mirtis. Ar kad nors girdėjote apie internetines kapines? Viskas įmanoma šiuolaikinių technologijų pagalba. Internetiniai vaiduokliai sklando bevielėje erdvėje. Jei mirti virtualioje erdvėje įmanoma, tai galima ir virtualiai rūkyti.

Ne tokios žalingos elektroninės cigaretės, patogios ir ilgalaikės. Mažiau teršiama aplinka ir saugoma aplinkinių sveikata. Tai pigiausias ir greičiausias būdas rūkyti, o galbūt ir pamažu atprasti nuo rūkymo. Jei tik paskaičiuotume kiek laiko išnaudojame rūkydami ir kiek jo galėtume skirti produktyviems darbams. Elektroninės cigaretės tiek laiko nesuvartoja ir jūs netampate tokiais priklausomais nuo kasdienio cigarečių pirkimo. Kitoks gyvenimo būdas reikalauja ir kitokių rūkymo priemonių. Elektroninės cigaretės, nėra tik internetinė holograma, jas galite laikyti rankose. Jų veikimo principas visai kitoks. Nors jų išvaizda ir poveikis toks pats, tai alternatyva jau atgyvenusioms cigaretėms. Šios elektroninės cigaretės veikia kaip inhaletorius, veikimo principas primena rūkymą. Vis tik jūs nerūkote, tik apgaunate save ir savo organizmą.

Tokios elektroninės cigaretės, tai savotiškas placebas, paradoksalus rūkymas nerūkant. Norėdami išvengti realaus rūkymo pasekmių, apgaukite save alternatyviu rūkymo būdu.  Nežalodami aplinkinių ir pačios aplinkos, jūs sutaupote ir savo sveikatą. Pakeiskite savo žalingus įpročius elektroniniais. Visas mūsų gyvenimas ir taip elektrizuotas ir elektronizuotas.  Kodėl nepabandžius naujos kartos cigarečių. Tikras nikotinas ir tabakas tapo atgyvena.  Vis labiau populiarėja sveikas gyvenimo būdas, todėl ir savotiškai nežalingas ir sveikas rūkymas gali tapti jūsų kasdienybe. Paprastas inhaletoriaus principas ir toks pats rūkymo efektas, bet ne tokios pačios žalingos pasekmės.

Elektroninės cigaretės iš lėto nežudo jūsų. Iš lėto galite tik mėgautis placebiško rūkymo efektu. Geriau apgauti save ir savo organizmą, nei po kiek laiko kentėti nuo realaus rūkymo pasekmių. Tai šiuolaikinis sprendimas sumažinantis realiai rūkančių ir teršiančių aplinką skaičių. Kuo mažiau tikrų nikotino dūmų ir kuo daugiau saugaus ir sveiko elektroninio rūkymo. Nešalkite rūkomuosiuose ar lauke, nes elektronines cigaretes galite rūkyti ir uždaroje patalpoje. Jums labiausiai patinkantis kvapas ir skonis neerzins ir aplinkinių. Todėl elektroninės cigaretės naudingos ne tik rūkantiems, bet ir nerūkantiems aplinkiniams. Daugiau jokio blogo kvapo ir pageltusių dantų, nes elektroninės cigaretės nekenkia kaip tradicinės. Jokio šalutinio poveikio, tik rami savijauta. Naudojant elektronines cigaretes bus daug lengviau atprasti nuo pačio rūkymo.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>