E-skysčiai

e skysciaiE-skysčiai, tai naujos, elektroninės kartos skysčiai ir jų vartojimo būdas. Mes jau gyvename elektroninio, skaitmenizuoto gyvenimo būdo amžiuje, mūsų žodžiai tampa vis labiau reliatyvūs. Elektroninės knygos pakeičia popierines, o elektroniniai skysčiai realius. Kam skirti šie skysčiai? Be jų neįsivaizduojamos naujosios kartos elektroninės cigaretės. Įvairių skonių ir kvapų skysčiai veikia tarsi eteriniai aliejai, kuriuos supilame į specialiai sukurtus inhaletorius. Alternatyvus rūkymo būdas ir pažystami skoniai ir kvapai nekelia grėsmės jūsų sveikatai. Pakeisdami realų tabaką ir nikotiną, elektroniniais skysčiais, jūs užkertate kelią rimtoms pasekmėms.  Malonus ir gaivūs kvapai ir toks pats rūkymo procesas. Juk  labiausiai esame pripratę prie pačio proceso, o ne prie paties nikotino.

Rūkymo procesą ir priemones sudaro alternatyvios elektroninės cigaretės ir jose esantys e-skysčiai.  Unikalūs skoniai ir kvapai visados turi būti tik kokybiškai pagalinti iš augalų glicerolių, skysto pagrindo bei propilenglikolio. Cheminiu bei natūraliu pagrindu išgautos medžiagos veikia panašiai kaip eteriniai aliejai. Todėl pačios medžiagos nekenkia jūsų sveikatai,  o netgi gali ją pagerinti. Naudodamiesi elektroniniais inhaletoriais kaip alternatyva tikroms cigaretėms, jūs pakeičiate savo gyvenimo būdą.  Mažiau teršalų ir mažiau dūmų. Juk ne viskas kas tikra yra naudinga, todėl simuliuotos cigaretės yra atsakymas sveikesniam gyvenimo būdui. Juk rūkantieji labiau pripranta prie pačio rūkymo proceso, arba socializacijos rūkant, todėl pasirinkdami rūkymą-nerūkant, nenutolstate nei nuo proceso nei nuo socializacijos.

Kodėl e-skysčiai yra ateitis, kuri ilgainiui pakeis tikras cigaretes.  Kuo toliau, tuo labiau mes stengiamės rūpintis savo sveikata bei aplinka. Žalias mąstymas integruojamas ne tik į aplinką, bet ir į mūsų gyvenimo būdą. Atsisakydami žalingų įpročių, mes prailginame savo gyvenimą ir sutaupome pinigus, kuriuos teks išleisti gydymui. Todėl jau dabar užkirskite kelią rimtos sveikatos problemoms ir įsigykite elektronines cigaretes. Įkvėpdami elektroninių skysčių neužteršite savo plaučių, o juos net pravalysite. Toks pats rūkymo principas, bet kitokia cigarečių sudėtis, tai atsakymas į ilgesnį gyvenimą. Ekologiškas gyvenimo būdas ir ekologiškas rūkymas, kas galėjo pagalvoti, kad kada nors tai bus įmanoma.

E-skysčiai sukuria ekologiškus ir aromatingus dūmus, kuriais kvėpuodami nebijosite lėtai plaučius užteršiančio poveikio. Tik grynas ir gaivus kvėpavimas. Jokių pageltusių dantų ir blogo burnos kvapo. Eterinius aliejus mes naudojame namams iškvepinti, dabar galime atgaivinti ir savo kūnus. Ilgą laiką teršią savo organizmus nikotino nuosėdomis, dabar juos išvalysime elektroniniais skysčiais. Viena cigaretė visam gyvenimui ir nebrangūs, keičiami elektroniniai skysčiai. Šiai cigaretei galėsite pasirinkti pačius įvairiausius skonius ir kvapus. Todėl rūkysite ne kiekybiškai, bet tik kokybiškai. Rūkymas nebebus toks pats, tai elektroniniu būdu pakraunama cigaretė. Todėl jums nebereikės jokių degtukų ir žiebtuvėlių. Jokio nuodingo tabako ir dervų, tik gaivus skystas nikotinas.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>