E-cigaretės

e cigaretesE-cigaretės, tai naujos, elektroninės kartos rūkymo būdas. Mus supa skaitmenizuota ateitis, elektriniai duomenys, knygos. Kodėl nepasinaudojant ir nežalingu elektroninių cigarečių rūkymų. Tokios cigaretės nėra visiškai virtualios, nes jas galite laikyti rankoje. Toks pats rūkymo procesas ir efektas, tik sumažėjusi žala sveiktai.  Šis naujas rūkymo būdas, taps vis populiaresne alternatyva, atgyvenusiam tradiciniam nikotino vartojimui. Rūkydami tikras cigaretes jus nepastebite lėto savęs žudymo proceso. Tuo tarpu rūkydami ir tuo pačiu nerūkydami jūs sumažinate, arba visai pašalinate šį lėto žudymo procesą. Saugodami ne tik savo sveikatą, bet ir aplinkinių, vartokite netikras, bet tokį pat poveikį turinčias inhalecinias cigaretes.

Elektroninis gyvenimo būdas į mūsų kasdienybę įtraukai vis naujesnius įpročius. E-cigaretės vis labiau populiarėja ir tampa svarbia alternatyva tikram rūkymui.  Rūkant elektronines cigaretes jūs ne tik mažinate vėžio riziką ir kitas rūkymo sukeltas ligas,  jūs galite ir visiškai atsikratyti šio įpročio. Taupydami laiką ir kasdienes išlaidas cigarečių pakeliams, investuokite į ilgalaikę cigaretę. Jums nereikės daugiau šalti lauke, nes šios cigaretes pritaikytos ir rūkymui patalpose.  Jokio nemalonaus kvapo nei jums nei aplinkiniams. Tereikia išleisti nedidelę sumą pinigų ir jūsų žalingas įprotis, nebebus toks žalingas. Apgaudami savo organizmą, patirsite tokį pat rūkymo efektą, tik po rūkymo neliks tokio nemalonaus pojūčio burnoje, plaukuose ar plaučiuose. Visiškai saugus būdas toliau mėgautis rūkymo procesu.

E-cigaretės tapdamos populiaria alternatyva rūkymui, tampa ir savotiška rūkymo prevencija. Juk mes žinome, kokią žalą daro nikotinas mūsų sveikatai. Sukurdami placebo efektą, mes ne pagydome, bet sumažiname realių cigarečių poveikį sveikatai. Simuliuotoje realybėje tokios cigaretės tampa kasdienybe. Todėl iškeiskite kasdienį tikrų cigarečių rūkymą į elektroninį. Šiuolaikinės technologijos ir laiko patikrintas inhaletorius pakeitė rūkymą į nežalingą įprotį. Dabar galite rūkyti be savigraužos ir nemalonaus kvapo.  Tik visiška ramybė ir  jau seniai pažįstamas procesas. Jei esate pripratę rankoje kažką turėti ir pokalbio lauke ar prie kavos puodelio neįsivaizduojate be cigaretės, tikrą pakeiskite į elektroninę.

E-cigaretės skirtos tiems, kurie rūpinasi savo ir kitų sveikata, arba tiems kurie nori mesti rūkyti. Pleistrai ir kramtomosios gumos nebėra tokios veiksmingos. Todėl sumažinkite rūkymą alternatyviu rūkymu, o galiausiai ir visai pamirškite šį įprotį. Juk visados vieną žalingą įprotį keičia kitas, todėl pasirūpinkite, kad tas kitas žalingas įprotis nebūtų jau toks žalingas. Elektroninės cigaretės, tai atsakymas į svarbiausius žalingų įpročių klausimus. Lengviau mesti, lengviau rūkyti ir išlėto nemirti. Tik mėgavimasis nežalingu procesu. Nešvaistydami laiko ir pinigų kasdien perkant cigaretes,  vieną kartą nusipirkite elektroninę ir galėsite ja naudotis ilgą laiką. Kiek laiko nikotinas žudė mus ir kenkė mūsų aplinkiniams, dabar atėjo laikas kitokiam rūkymo būdui nerūkant.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>